• ایران، تبریز، کوی ولیعصر فلکه ایرداک خیابان سعدی
  • 00984133307250
  • info@asgco.ir

نــرم افــزار و اپــلیکیشــن

 مشتریان متفاوت نیازهای متفاوتی دارند، منابع و استراتژی های آنان متفاوت است. لذا نیاز به نرم افزارها و اپلیکیشن های سفارشی دارند. کلید موفقیت ما در این بخش تهیه نرم افزار های مختلف هماهنگ با نیاز های مشتری و بخش فناوری اطلاعات آنان می باشد.

در این بخش گروه نرم افزاری آریانا اقدام به تهیه نرم افزار خاص برای مشتری خاص می نماید. مراحل  و  مسئولیت های ما شامل کلیه مراحل ایجاد یک نرم افزار از مرحله شناخت و آنالیز شروع شده نقشه های ساخت طراحی می شوند و روی نقشه ها عملیات مهندسی نرم افزار انجام می شود، بعد از آن پیاده سازی نرم افزار انجام خواهد شد. در انتها نیز پس از اتمام مرحله نصب و راه اندازی نرم افزار آموزش و پشتیبانی ۲۴ ساعته در دستور کار قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که در این فرآیند کارشناسان ما با توجه به شناختی که در مرحله اول از شرکت، کارخانه و انواع کسب و کار مشتری کسب می کنند شروع به طراحی ساختار نرم افزار می کنند سپس تیم برنامه نویسان ما با تقسیم کار برنامه نویسی و طراحی ظاهر نرم افزار بخشهای مختلف عملیات مشخص و شروع به کار می کنند. با سیاست کاری که ما طراحی میکنیم همیشه تا انتهای کار در  کنار شما خواهیم بود و با ارائه راهکارهای مختلف در مرحله راه اندازی سیستم ریسک تطبیق نداشتن نرم افزار طراحی شده با شرایط کاری شما به صفر می رسد و بدون هیچ گونه اختلال کاری شروع به استفاده از نرم افزار خواهید کرد.

موارد زیر از جمله موضوعاتی هستند که کلیه مراحل فرآیندهای تحلیل، طراحی، تولید و پشتیبانی آنها توسط گروه نرم افزاری آریانا انجام می پذیرد. توانایی ارائه خدمات تولید نرم افزار در مقیاس و اندازه و با کاربردهای مختلف از جمله نرم افزار های سازمانی، اطلاعاتی و Database Driven تا نرم افزارهای سیستمی و پیچیده را دارا می باشد. خدمات نرم افزاری فوق به صورت مستقل ( Standalone )، تحت شبکه ( Client / Server ) و تحت وب ( Web Application ) قابل ارائه می باشد.

Software as a service و SaaS روش نوینی در ارائه خدمات نرم افزاری است. در این روش یک نرم افزار ( معمولا مبتنی بر وب ) بر روی سیستم هر کاربری قابل نصب و اجرا می باشد و محدودیت مکانی نداشته همچنین به روز رسانی و رفع اشکالات سیستم بصورت متمرکز و به سرعت انجام می شود. گروه نرم افزاری آریانا توانایی ارائه این خدمات را بر روی پلتفرم های Windows و Linux و iOS و Android دارا بوده و راهکارهای ارائه شده بر روی این پلتفرم ها با تکنولوژی های Microsoft.Net , SQL server , J2EE & Oracle پیاده سازی می شود.

اگر تمایل به همکاری با ما را دارید یا می خواهید به هر عنوانی با ما مکاتبه کنید از طریق صفحه تماس با ما می توانید با ما مکاتبه کنید. سفارش کار ، مشاوره رایگان و هر آنچه که تمایل به مطرح کردن با ما را دارید. از طریق صفحه ارزیابی رایگان پروژه از قیمت نهای طرح های خود آگاه شوید.

 

آخــرین اخــبار را از طــریق شبکــه های اجتمــاعی دنبال کنیــد.

استخراج بیت کوین از طریق مرورگر کامپیوتر های خودتان

در صورتی که در منزل یا محل کار خود کامپیوتر بیکار دارید می توانید به آسانی با کلیک بر روی تبلیغات زیر نرم افزار Crypto Tab را دانلود کرده و با عضویت در وب سایت مورد نظر کامپیوتر خود را تبدیل به یک دستگاه پول سازی بکنید.

با این روش هر چند تا کامپیوتر بیکار داشته باشید می توانید به یک اکانت وصل کرده و سود محاسبات آنها را به یک اکانت اضافه کنید. هر کامپیوتری در منزل یا محل کار دارای پردازنده مرکزی یا CPU است که کار آن انجام محاسبه است، و معمولا تا ۹۹% وقت CPU با بیکار ماندن به هدر می رود با نصب و راه اندازی این سیستم هم می توانید بیت کوین تولید کرده و صاحب درآمد شوید و هم کامپیوتر شما دیگر بیکار نمی ماند.