• ایران، تبریز، کوی ولیعصر فلکه ایرداک خیابان سعدی
  • 00984133307250
  • info@asgco.ir

طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت :

۲۰ سال تجربه ما اطمینانی است برای شما که پروژه طراحی و برنامه نویسی وب سایت خود را به ما بسپارید. تحلیل و آنالیز رقبای شما قبل از پیاده سازی، آنالیز کلمات کلیدی، برنامه نویسی خوب و روان و بهینه سازی صفحات وب در محیط های مختلف با استفاده از انواع زبانهای برنامه نویسی مانند #C و ASP.NET و PHP و Java و JavaScript و HTML5 و CSS و Python و غیره … و پیاده سازی انواع پایگاه داده ها مثل MySQL و SQL نسبت به نیاز شما.

مــا از آخــرین روش های طــراحی برای تولید وب سایتهای پــویــا و ریسپانسیو برای به نمایش در آمدن هر چه بهتر روی انواع دستگاههای موجود مثل گوشی های هوشمند، تبلتها و انواع کامپیوترها استفاده می کنیم. تا مشتری های شما با هر وسیله ای و در هر مکانی بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.

طراحی و اجراء انواع شبکه های کامپیوتری :

ایجاد شبکه ها برای بهبود کارکرد هر سازمان و اداره دولتی یا خصوص بسیار مهم و حیاتی می باشد. بالا بردن راندمان، افزایش سرعت، پایین آوردن هزینه ها و دلایل بسیار دیگر وجود شبکه های داخلی و اختصاصی هر سازمان و شرکتی را توجیه می کند. با توجه به وابستگی هر سازمان یا شرکت به شبکه های راه اندازی شده. اگر این شبکه به صورت دقیق و منظم کار خود را انجام ندهد، نه تنها مزایای استفاده از این تکنولوژی را برای کاربران به همراه نخواهد داشت. بلکه باعث بروز مشکلات بعدی و سردرگمی کاربران و صرف هزینه های متعدد برای رفع ایرادات خواهد شد.

ما با در نظر گرفتن چندین نکته کلیدی و رعایت استاندارد هایی تعریف شده در این زمینه که برای همین موضوع ایجاد شده است به راحتی میتوانیم شبکه های پایدار و سرورهای سریع و ایمن و قابل اعتماد برای شما راه اندازی کنیم. که فقط آسایش و استفاده از امکانات بسیار زیاد شبکه را برای شما به ارمغان بیاورد.

تولید انواع نرم افزار و اپلیکیشن :

مشتریان متفاوت از هر صنفی نیازهای متفاوتی دارند، منابع و استراتژی آنان متفاوت است، لذا نیاز به نرم افزار و اپلیکیشن های سفارشی دارند تا در این دنیای ارتباطات همیشه و از هر جا به تجارت خود اشراف داشته باشند.

کلید موفقیت ما در این بخش تهیه نرم افزارهای مختلف در قالب پکیج های گوناگون برای نیازهای متفاوت می باشد. ما نرم افزارها را دقیقاً مثل یک کوزه ساز ماهر خمیر نرم افزار را آنگونه که می خواهیم به آن شکل می دهیم تا نیازهای شما را کاملا پاسخگو باشد. نرم افزارهای تهیه شده در تمام پلتفرم های شناخته شده جهان قابل اجرا هستند. همچنین برای دستگاههای اندروید و iOS و ویندوز فون نیز اپلیکیشن های متفاوتی را می توانیم برای شما ارائه دهیم.

طراحی و چاپ انواع کاتالوگ ، بروشور و پوستر :

یکی از روشهای بسیار موثر و کارآمد و ماندگار در خصوص معرفی محصولات و خدمات به مشتریان و مخاطبین ارائه کاتالوگ، بروشور و پوستر است. ما تجربه بیش از ۲۰ سال کار در زمینه طراحی و چاپ را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا هر چه بهتر به معرفی محصولات خود بپردازید.

ما از آخرین نرم افزارها و تکنیک های طراحی و همچنین با تلفیق و الهام گیری از آرشیو بسیار بزرگ از انواع نمونه طراحی های انجام شده در سراسر دنیا سعی در ارائه کاری زیبا برای شما هستیم.

عکاسی و فیلم برداری به منظور تبلیغات :

هنر عکاسی و فیلمبرداری ( که البته هنرهای نورپردازی و ضبط صدا را نیز شامل می شوند ) به عنوان یک عنصر اساسی و مهم در طراحی گرافیک و تبلیغات و تولید محتوا برای هر پلتفرمی می باشد. مهمترین این پلتفرم ها امروزه وب سایتهای مختلف و اپلیکیشن ها هستند و از گذشته تا حال نیازمند محتوا می باشند که مهمترین محتوای که می توانید به مخاطبانتان ارائه کنید عکس و فیلم می باشد. برای همین این امری مهم و غیر قابل چشم پوشی می باشد و برای هر چه زیباتر شدن وب سایت و تولیدات خود نیاز به عکاسی و فیلم برداری حرفه ای دارید.

این امر باعث شد تا گروه نرم افزاری آریانا در این زمینه کاملاً حرفه ای و تخصصی وارد شود. به طوری که هم اکنون از متخصصین گوناگون در زمینه های عکاسی، فیلمبرداری، نورپردازی، ضبط صدا، تدوین و مونتاژ برای اجرای پروژه های مختلف خویش بهره می جوید.

تولید انواع انیمیشن ۲ بعدی و ۳ بعدی :

آگهی های تجاری، آگهی های تبلیغاتی سینما، فیلمهای آموزشی، فیلمهای تجربی و هنری، متحرک سازی برای فیلم های بلند و حرفه ای سینما، فیلمهای داستانی و مستند، جلوه های ویژه و افکت گذاری های مختلف، بازی های کامپیوتری در محیط های مختلف چه برای موبایل ها و چه برای کامپیوتر ها و کنسول ها و دهها مورد دیگر را می توان نام برد که انیمیشن در آن وجود دارد.

گروه نرم افزاری آریانا با بیش از ۲۰ سال تجربه ساخت و تولید و آموزش انیمیشن سازی در زمینه های مدلینگ، متریال سازی، نورپردازی، متحرک سازی و برنامه نویسی محیط های واقعیت مجازی و با ارائه چندین بازی رایانه ای ترجمه شده در بین سالهای ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۴ تجربه گرانبهای از تولید انیمیشن در اختیار دارد و همیشه از این دانش بزرگ در اجرای پروژه های خود بهره جسته است.

آخرین اخبار را در وبلاگ ما دنبال کنید

هیچ نتیجه ای برای يافت نشد

پـروژه های دردست اجــرا

طراحی و برنامه نویسی وب سایت و CMS برای شرکت فرانجوم شرق 40%
ساخت و تولید اپلیکیشن اندروید برای شرکت فرانجوم شرق 20%
ساخت اپلیکیشن iOS برای شرکت فرانجوم شرق 20%

شبکـه های اجـتماعی

پــاورقــی

یک عمر به کودکی به استاد شدیم
یک عمر ز استادی خود شاد شدیم
افسوس ندانیم که مــا را چـه رسید
از خـاک بــرآمدیم و بــر بــاد شـدیـم
حکیم عمر خیام

شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی
هــر لـحظه به دام دگـری پـا بستــی
گفتـــا شیخـــا هرآنچه گویی هستـم
آیــا تــو چنــان که می نمایی هستی
حکیم عمر خیام

آغاز کتاب

به نام خداوند جان و خرد
کزین برتر اندیشه برنگذرد
خداوند نام و خداوند جای
خداوند روزی ده رهنمای
خداوند کیوان و گردان سپهر
فروزنده ماه و ناهید و مهر
ز نام و نشان و گمان برترست
نگارندهٔ بر شده پیکرست
به بینندگان آفریننده را
نبینی مرنجان دو بیننده را
نیابد بدو نیز اندیشه راه
که او برتر از نام و از جایگاه
سخن هر چه زین گوهران بگذرد
نیابد بدو راه جان و خرد
خرد گر سخن برگزیند همی
همان را گزیند که بیند همی
ستودن نداند کس او را چو هست
میان بندگی را ببایدت بست
خرد را و جان را همی سنجد اوی
در اندیشهٔ سخته کی گنجد اوی
بدین آلت رای و جان و زبان
ستود آفریننده را کی توان
به هستیش باید که خستو شوی
ز گفتار بی‌کار یکسو شوی
پرستنده باشی و جوینده راه
به ژرفی به فرمانش کردن نگاه
توانا بود هر که دانا بود
ز دانش دل پیر برنا بود
از این پرده برتر سخن‌گاه نیست
ز هستی مر اندیشه را راه نیست
فردوسی

یک فرصت استثنائی؟!

تولید بیت کوین از طریق کامپیوتر خودتان در منزل و یا محل کار … جزئیات بیشتر از طریق کلیک بر روی آگهی زیر