• ایران، تبریز، کوی ولیعصر فلکه ایرداک خیابان سعدی
  • 00984133307250
  • info@asgco.ir

عــکــاســی

عکس به عنوان یک عنصر اساسی و مهم در طراحی گرافیک و تبلیغات از گذشته تا حال می باشد. این امر باعث شده تا مدیران شرکت و شرکت های تبلیغاتی توجه ویژه ای به این مقوله داشته باشند. عکاسی آمیزه ای از هنر و تکنولوژی است که مواردی همچون خلاقیت نورپردازی، کادربندی، دکور و تجهیزات پیشرفته عکاسی و … در آن باعث می گردد که عکس هایی متعارف و جذاب خلق نماید. این تفاوت در عکس باعث تمایز در امر تبلیغات و در نتیجه جذب مخاطب و مشتریان و اعتماد بیشتر به شما می گردد.

عکاسان خلاق ما ترکیبی از تجربه غنی در عکاسی تبلیغاتی با بالاترین سطح از مهارتهای فنی را برای ایجاد عکسهای خارق العاده در سطح جهانی بکار می گیرند تا شگفتی و علاقه را برای مشتریان به ارمغان آوردند. ما این توانایی را داریم تا از هر نوع محصول شما زیباترین و جذابترین عکسها را تهیه کنیم تا شما بتوانید از آنها در وب سایتها، اپلیکیشن ها، کاتالوگ یا پوستر، کارت ویزیت و حتی بیلبوردهای با ابعاد بسیار بزرگ استفاده نمایید.

خدمات ما در زمینه عکاسی حرفه ای :

از این رو گروه نرم افزاری آریانا، با تجربه و مهارت بالا و امکانات پیشرفته عکاسی و با مطالعه بر روی موضوع عکاسی بهترین عکس ها را از لحاظ خلاقیت، شفافیت و کیفیت و وضوح را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید عکس ها را در زمینه های گوناگون مورد استفاده قرار دهید. اعم از وب سایت یا نرم افزار های مختلف و یا در کاتالوگ، بروشور، بیلبورد و یا در رسانه های مختلف از آنها استفاده نمایید. ما قادریم تا تصاویر محصول شما را با وضوح بسیار بالا تهیه کنیم، طوری که که می توان آنرا در اندازه های بسیار بزرگ چاپ نمود. بخش مهمی از عکس محصول شما نشان دادن ظریف بافت و مواد آن محصول می باشد. توجه ویژه به نورپردازی محصول و جنبه های تکنیکی آن محصول شما را برای هر فردی جذاب خواهد کرد.

چرا ما را انتخاب می کنید؟

 

تحویل سریع و بموقع پروژه :

​بیشتر مشتریان ما عکسهای نهایی خود را نه در هفته ها بلکه حداکثر در ۴۸ ساعت دریافت می کنند. مطمئن باشید در هیج جای دیگری نمی توانید سرعت و کیفیت ما را یکجا پیدا کنید. شاید کمی اغراق باشد، اما بیش از ۹۵% مشتریان ما (چه حضوری چه از طریق وب) در مدت زمان کمتر از ۲ روز کاری عکسهای نهایی خود را با رضایت کامل از دو طریق ارسال پستی با دی وی دی و یا ارسال از طریق اینترنت تحویل گرفته اند.

کــیفیت بــالای کــار :

​ما برای هر عکس توجه جداگانه داشته و به صورت مجزا ایده پردازی می کنیم. ما در تصاویری که تهیه می کنیم هرگز از دکورهای از پیش آماده و نورهای ثابت استفاده نمی کنیم زیرا معتقدیم هر عکس باید یک پروژه محسوب شده و بطور مجزا باید بر روی آن ایده پردازی شده و پس ازاعمال تنظیمات و انتخاب زوایای مناسب و همچنین دیاگرام نور منحصربفرد بطور ایده آل عکسبرداری شود و پس از پشت سر گذاشتن همه این مراحل در نرم افزارهای مختلف همانند نرم افزارهای قدرتمند لایت روم و فتوشاپ با حوصله و دقت فراوان ویرایش شده و عکس با اندازه اصلی تحویل مشتری می شود.

قـیمت های مـناسـب و قـابـل رقـابت:

​ما همیشه بهترین عکسها را برای مشتریان خود مهیا می کنیم. حتی در صورتیکه مشتریان از سرویسهای ارزان ما استفاده کنند. با این تفاوت که در سرویسهای با قیمت پایین تنظیمات و نوع نورپردازی ها اندکی متفاوت بوده و کمی ساده تر است. اما با این وجود همه عکسهای ما دارای وضوح بسیار بالایی هستند و از تمامی استانداردهای منطبق بر عکاسی بهره مند اند . پس وقت را بیهوده تلف نکنید زیرا شما یک فرصت خوب دارید تا محصول خود را به بهترین و زیباترین شکل ممکن در معرض دید مشتریانتان قرار دهید. واضح و روشن است که یک طراحی و ساخت یک تبلیغ خوب تنها با استفاده از عکسها و فیلم های استاندارد و زیبا محقق می شود و در این مسئله هم شکی نیست که عکس های حرفه ای از محصول شما باعث علاقه مندی و محبوبیت و در نتیجه بالارفتن فروش و کسب اعتبار برای شما می شود، چه این عکس ها در کاتالوگ یا پوستر استفاده شوند چه در وب سایت یا فروشگاه اینترنتی. توجه داشته باشید عکس و فیلمی که شما در تبلیغات محصول خود استفاده می کنید باید خلاقانه، دارای مفهوم، زیبا و هنری و دارای وضوح بالا باشد. زیرا تبلیغ محصول های شما با عکس و فیلمی که از استانداردها و معیارهای لازم برخوردار نیست نه تنها کسب و کارتان را رونق نخواهد داد بلکه باعث افت کسب و کارتان خواهد شد.

خدمات عکاسی تجاری ما عبارتند از​:

۱ – عکاسی و فیلمبرداری صنعتی از محصولات برای ارائه در کاتالوگ ، بیلبورد و وب سایتها

۲ – عکاسی و فیلمبرداری از خطوط تولید کارخانجات و فضای داخلی شرکتها محیطی – پرسنل

۳ – عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی برای برندها

۴ – عکاسی و فیلمبرداری خودرو

۵ – عکاسی و فیلمبرداری پوشاک و صنعت مد

۶ – عکاسی و فیلمبرداری مواد غذایی

۷ – عکاسی و فیلمبرداری از رویداد های مختلف همانند سمینارها و غیره

اگر تمایل به همکاری با ما را دارید یا می خواهید به هر عنوانی با ما مکاتبه کنید از طریق صفحه تماس با ما می توانید با ما مکاتبه کنید. سفارش کار ، مشاوره رایگان و هر آنچه که تمایل به مطرح کردن با ما را دارید. از طریق صفحه ارزیابی رایگان پروژه از قیمت نهای طرح های خود آگاه شوید.

 

آخــرین اخــبار را از طــریق شبکــه های اجتمــاعی دنبال کنیــد.